Alpay Mermer slider

KURUMSAL

Hakkımızda

Yılların vermiş olduğu deneyim ile hareket ediyoruz.

1996 yılında küçük bir ocak işletmesi olarak başlayan ALPAY MERMER, sabır ve meşakkat isteyen bu yolculuğuna günümüzde değerli mermer ocakları ve işleme fabrikalarıyla uluslararası ölçekli çalışan büyük bir marka olarak yoluna devam etmektedir.

about
about
Why choose
24
Yıllık Deneyim

Misyon

Alpay Mermer olarak mermercilik sektöründe yenilik ve teknik gelişmelerin takipçisi olmayı, aynı zamanda bu gelişmelerin Türkiye’deki uygulayıcısı ve öncüsü olmayı misyonumuz olarak belirledik.

Müşteri memnuniyetine, kaliteye ve başarıya odaklı bu ilkelerimiz doğrultusunda ticari hayatımıza devam ederken taviz vermeyeceğimiz diğer hususlar da çalışanlarımızın güvenliği ve doğayla dost teknolojileri kullanarak yaşadığımız dünyaya saygılı olmaktır.

Vizyon

Alpay Mermer mermercilik sektörü denilince akla gelen ilk firma olmayı, bunu gerçekleştirirken de ticari ilkelerinden taviz vermemeyi kendisine vizyon edilmiştir.

Kurulduğu günden bu yana geçen sürede vizyonuna adım adım yaklaşmış, gelecekte de konumunu daha da ön sıralara taşıyarak sektörde lider konuma gelmek gelecek planlarımı özetler niteliktedir.

Bizden Haberler

HABERLER

blog

Alpay Mermer - Dome+Partners İşbirliği

Kendi şirketimizin mermerlerinden üretilmiş olan saksılarla birlikte gerçekleştirdiğimiz teraryum workshop'una katkılarından dolayı Dome+Partners'a teşekkür ederiz.

Devamını Oku
blog

Marble23rd fuarına davetlisiniz

22 - 25 Mart 2017 tarihlerinde, İzmir'de gerçekleştirilecek olan MARBLE23rd Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı'na davetlisiniz. ...

Devamını Oku
blog

MARBLE İZMİR XXII. Mermer Fuarı'na davetlisiniz.

23 - 26 Mart 2016 tarihlerinde, İzmir'de gerçekleştirilecek olan MARBLE İZMİR XXII. Mermer Fuarı'na davetlisiniz. MARBLE İZMİR XXII. Mermer Fuarı'nda sizleride aramızda görmekten onur duyarız. ...

Devamını Oku

Sık Sık Güncellediğimiz Kataloğumuzu İnceleyebilirsiniz